Články a oznamy

Články a oznamy o fotografovaní, akciách, novinkách a pripravovaných súťažiach.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >>
Objektív Yasuhara MOMO 100

MakroFoto s.r.o prináša pre slovenských fotografov nový zaujímavý objektív od japonského výrobcu Yasuhara. Objektív je určený ako doplnkové sklo pre fotografov túžiacich po novom, inom a kreatívnom zobrazovaní sveta okolo nás. S objektívom Yasuhara MOMO 100 može fotograf preniesť svoju tvorbu o 100 rokov späť do minulosti.

Objektív sme ponúkli na odskúšanie fotografovi Matejovi Hakárovi a v tomto článku Vám prinášame jeho pocity z fotenia a krátke fotografické série.

viac
WALP pre MADOKA 180

Získaj ultra širokouhlú fotografiu so softvérom WALP

Yasuhara WALP softvér (Wide Angle Linear Photo)

 

Širokouhlý objektív MADOKA 180 je cirkulárne rybie oko a preto sú fotí fotografie s výrazným skreslením. WALP softvér upravuje skreslenie fotografií a upravuje objekty do rovných, menej skreslených tvarov. Nič nie je lepšie, ako prezera&´t fotografie fotené Madokou a upravené softvérom WALP.

viac
Recenzia medzikrúžkov NANOHA

Recenzia medzikrúžkov NANOHA od Tomáša Dolejšího - manažéra Fotorádce.cz. NANOHA TUBE sú medzikrúžky od spoločnosti Yasuhara určené pre fotoaparáty s výmennými objektívmi s bajonetom mikro 4/3  alebo Sony E. Yasuhara NANOHA TUBE neobsahuje žiadne optické členy, jeho jediná funkcia je oddialenie objektívu od tela fotoaparátu, čím sa posunie zaostrovací rozsah. Určené pre fotografov na fotenie detailov a makro fotografií.

 

 

Prvú recenziu NANOHA TUBE prináša pre fotografov portál Fotorádce.cz.

  viac
Fotoaparát Nikon D7100 je víťazom súťaže European Camera 2013 – 2014

Amsterdam, Holandsko, 15. augusta 2013 - spoločnosť Nikon tohto roku získala prestížne ocenenie „Európsky fotoaparát roku" asociácie EISA za svoju digitálnu jednookú zrkadlovku Nikon D7100 formátu DX.

 

Toto oznámenie sa pridáva k úspechu spoločnosti Nikon pri udeľovaní ocenení asociácie TIPA (Technical Image Press Association), kde fotoaparát Nikon D7100 získal ocenenie „Najlepšia digitálna jednooká zrkadlovka pre pokročilých používateľov".

 

Produktová manažérka spoločnosti Nikon Europe pre spotrebiteľské digitálne jednooké zrkadlovky Marina Gurevichová hovorí: „Sme veľmi hrdí na to, že sme získali toto dôležité ocenenie od asociácie EISA za náš fotoaparát D7100 formátu DX, ktorý je ideálny pre nadšencov fotografovania. Tento fotoaparát získal od svojho uvedenia na trh vo februári tohto roku nadšené recenzie. Sme presvedčení o tom, že za to vďačí svojmu pôsobivému rozlíšeniu, profesionálnemu 51-bodovému systému automatického zaostrovania a kombinácii výkonných funkcií v odolnom tele."

 

viac
Novinky NIKON 2012, 2013

Na dovolenku s novinkou ! V rodine NIKON je z čoho vyberať !

 

Ak si plánujete na dovolenku zakúpiť nový fotoaparát, prezrite si čo pre Vás v poslednom období pripravil NIKON. Ponúkame Vám prehľad noviniek fotoaparátov od spoločnosti NIKON za obdobie konca roka 2012 a začiatok roka 2013. Je ťažké sa orientovať v záplave nových fotoaparátov. Aby ste vedeli, či pôjdete na dovolenku s novinkou, so zárukou najnovších technológií, prezrite si prehľad čerstvých a najčerstvejších fotoaparátov Nikon. Prajeme Vám dobrý výber, spokojnosť s výrobkami Nikon a krásne zábery.

 

Ponuka DSLR Nikon: makrofoto.sk, mf-elektro.sk

Ponuka Nikon N1: makrofoto.sk, mf-elektro.sk

Ponuka Nikon Coolpix; makrofoto.sk, mf-elektro.sk

 

viac
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >>