Top produkty
Späť na Články

Linkstar - vaše foto štúdio Pridané: 18.01.2013

Štúdiová výbava Linkstar

 

Linkstar ponúka všetko, čo profesionálny fotograf potrebuje vo svojom štúdiu okrem fotoaparátov, objektívov a kávovaru. No a samozrejme okrem modeliek, ktoré si musí fotograf nájsť sám. Sortiment produktov Linkstar obsahuje všetko od štúdiových bleskov a stáleho osvetlenia cez príslušenstvo na fotoaparát, pozadia, svetelné statívy a oveľa, oveľa viac!

 

Štúdiové blesky

 

 

Linkstar Blesky

 

Linkstar ponúka štúdiové blesky v rozmedzí bleskov pre začiatočníkov až po profesionálne štúdiové blesky určené pre skúsených fotografov. Blesky pre začiatočníkov ponúkajú tak isto ako profesionálne blesky vynikajúcu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu. Proste ideálna výbava pre začiatočníkov na postup o krok vpred pri tvorbe fotografií!
Profesionálne blesky zahŕňajú viac radov bleskov od kompaktných, prenosných bleskov až po výkonné štúdiové blesky s výkonom až 1200 Ws. Blesky sú vybavené "S-type" (Bowens) bajonetovým úchytom pre rôzne prídavné zariadenia, majú kovový kryt, držadlo, úmerne nastaviteľnú modelovú lampu a mnoho ďalších funkcií.

 

Štúdiové súpravy bleskov a svetiel

 

 

Linkstar Set

 

Rýchly štart do sveta štúdiovej fotografie! Starostlivo skombinované sady ponúkajú všetko, čo potrebujete k tvorbe dychvyrážajúcich fotografií bez času stráveného výberom a kombináciou rôznych bleskov a príslušenstva. Väčšina súprav sa skladá z dvoch alebo troch zábleskových svetiel, ktoré sú výborným základom do vášho štúdia a ponúkajú správne osvetlenie pre rôzne situácie. Súpravy sú kombinované so soft boxami, dáždnikmi alebo kombinovane. Zostavené súpravy sú vynikajúcim nástrojom pre tvorbu jemného, rovnomerného a vyváženého osvetlenia. Jednoducho súpravou získate to, čo potrebujete pre krásny portrét, modelovú, glamour alebo fashion fotografiu.

 

Príslušenstvo pre štúdiové blesky

 

 

Linkstar príslušenstvo

 

Linkstar okrem iného ponúka aj širokú škálu príslušenstva pre štúdiové blesky. Potrebujete zjemniť svetlo vášho blesku? Chceli by ste ovládať smer a intenzitu svetla? Alebo chcete odpalovať blesky na dialku bez káblov? Stačí si prezrieť ponúkané Linkstar príslušenstvo a vybrať si zo širokej škály ponuky. Linkstar ponúka viac ako 25 rôznych soft boxov, viac než 15 dáždnikov a veľa ďalších svetelných doplnkov ako držiaky, mriežky, reflektory, beauty dish a iné.
Tieto doplnky je možné nasadiť priamo na váš Linkstar blesk alebo aj na blesky iných značiek, ktoré používajú rovnaký "S-type" bajonet ako Bowens, Walimex a LASTOLITE. Ďalšou výhodou týchto doplnkov je aj to, že majú výmenný bajonetový adaptér. Odobratím „S-type" bajonetovej príruby a použitím voliteľných adaptérov určených pre viac ako 15 iných značiek, môžete použiť Linkstar soft boxy, beauty dish alebo komínky aj v kombinácii s bleskami Broncolor, Hensel, Richter, Multiblitz, Falcon Eyes, PROFOTO a Elinchrom!

 

Stále štúdiové svetlá

 

 

Linkstar stále sveltlá

 

Stále osvetlenie alebo svetlo so žiarivkami je ideálne pre video, produktovú fotografiu alebo situáciu, kedy nechcete použiť blesk. Jasné, biele prirodzené svetlo (5500K) má neutrálnu farbu denného svetla, čo znamená, že môžete použiť ľubovoľný fotoaparát s automatickým nastavením. To, čo vidíte, je presne to, čo zvečníte!
Linkstar ponúka pre denné svetlo príslušenstvo a rôzne pomôcky na úpravu svetla presne tak, ako si želáte. Denné svetlá sú ponúkané tak isto ako blesky pre začínajúcich fotografov na fotenie produktov, ale aj ako výkonné zostavy pre profesionílne video štúdiá.

 

LED osvetlovacia technika

 

 

Linkstar LED svetlá

 

Najnovšie osvetlenie je energeticky úsporný a efektívny rad LED svietidiel. Neutrálne denné svetlo 5500K je ideálne pre všetky foto a video situácie. LED svetlá sú veľmi kompaktné, ich svetelný výkon sa dá plynule regulovať a produkujú veľmi málo tepla. LED svetlá určite nesmú chýbať vo vašej fotografickej vábave!

 

Štúdiové pozadia

 

 

Linkstar pozadie

 

Pre profesionálne fotografie potrebujete aj iné pomôcky než len blesky a svetlá. Pre pekné zábery budete potrebovať aj správne pozadie! Je jedno či sa rozhodnete pre papierové rolovacie pozadia, látkové alebo skladacie pozadia, Linkstar je tá správne adresa, kde nájdete všetko. Role papiera sú k dispozícii v rozmeroch 1,38 x 11 m a 2,75 x 11 m a viac než 20 farbách! Linkstar k pozadiam ponúka aj prenosné oporné systémy pre pozadia alebo držiaky pozadí na stenu či strop.

 

Rôzne príslušenstvo do štúdia

 

 

Linkstar príslušenstvo

 

Linkstar ponúka veľké množstvo svetelných statívov od veľkosti 1 m až 4,00 m. Pre osvetlenie vlasov alebo pozadia môžete tiež použiť ľahké boom sety. Ďalšou neoceniteľnou pomôckou v štúdiu sú reflektory a odrazné dosky. Ak chcete vytvoriť mobilné štúdio, v ponuke Linkstar nájdete kufre a tašky v mnohých veľkostiach a tvaroch.

 

Produktová fotografia

 

 

Linkstar produkty

 

Ak chcete vytvoriť svoje vlastné profesionálne fotky produktov alebo napr. aj kvetov, v Linkstar ponuke nájdete aj neoceniteľné fotografické stoly a svetelné stany. V kombinácii s bleskami alebo dennými svetlami, môžete ľahko vytvárať nádherné fotky produktov sami a ušetriť tak na nákladoch. Tieto fotografie možno ihneď použiť vo vašom internetovom obchode. Linkstar ponúka fotografické stany, ľahké prístrešky, mini štúdiá, foto stoly rôznych veľkostí.
Použitie foto stanov alebo difuzérov eliminuje lesky a tiene takmer na nulu. Pri fotení na foto stole môžete použiť softboxy alebo dáždniky na osvetlenie produktu, spolu so svetlom z pod stola. Tiene tým odstránite úplne.

 

Príslušenstvo pre fotoaparáty

 

 

Linkstar pre fotoaparáty

 

V neposlednom rade ponúka Linkstar aj veľa príslušenstva pre fotoaparáty ako sú infračervené odpalovače, rôzne sánky pre blesky, hotshoe adaptéry, slave senzory a káble a adaptéry pre pripojenie fotoaparátu k bleskom. Veľmi populárne sú aj strobist soft boxy, ktoré premenia akýkoľvek systémový blesk (napr. Canon Speedlite, Nikon SB900, Sony HVL-F58AM ...) na prenosný, rýchly a jednoduchý štúdiový blesk. Pomocou tohto zariadenia je ľahké vytvoriť kompaktné, mobilné štúdio na batérie!

 

Katalóg Linkstar

 
Tovar Linkstar v našej ponuke je uskladnený na sklade u distribútora v Brne. 

 

Ak ste našli v katalógu Linkstar tovar, ktorý nie je v našej ponuke, kontaktujte nás a dostupnosť vám preveríme priamo u dovozcu do EÚ v Holandsku.