Späť na Oznamy

Coolpix S6500 a S2700 v ponuke Pridané: 15.05.2013

Spoločnosť Nikon Europe rozšírila sériu kompaktných fotoaparátov COOLPIX o dva nové modely, ktoré sú tak štíhle a štýlové, že ich budete chcieť mať všade pri sebe. Farebný fotoaparát S6500 so zabudovaným pripojením Wi-Fi, snímačom CMOS s rozlíšením 16 miliónov pixelov a širokouhlým objektívom NIKKOR s 12x optickým priblížením vám umožňuje ihneď zdieľať svoje zážitky pomocou pripojenia na internet a odosielania kvalitných fotografií v priebehu niekoľkých sekúnd.
 
Štíhly a štýlový fotoaparát S2700 má ideálnu vreckovú veľkosť, zároveň je však vybavený širokouhlým objektívom NIKKOR so 6x optickým zoomom, rozlíšením 16 miliónov pixelov, displejom LCD s uhlopriečkou 6,7 cm (2,7 ") s antireflexnou vrstvou a možnosťou záznamu videosekvencií v rozlíšení HD (720p).
Pomocou fotoaparátov COOLPIX S6500 aj COOLPIX S2700 je možné jednoducho zaznamenávať úžasné fotografie aj videosekvencie na cestách, a fotoaparát S6500 vám umožní ich ihneď zdieľať on-line."  „Širokouhlé objektívy oboch modelov vám umožňujú oddialiť pre skupinové zábery alebo snímať detailné fotografie blízkej osoby, zatiaľ čo systém Inteligentný portrét a možnosť Upraviť vzhľad zabezpečí, že fotografované osoby budú vyzerať na vašich portrétoch čo najlepšie. Fotoaparát S6500 vám umožňuje ihneď zdieľať kvalitné snímky pomocou siete Wi-Fi, takže ich vaši priatelia a blízki budú môcť obdivovať ihneď po nasnímaní."
 
Fotoaparát S6500 - priblížte a zdieľajte 
 


Coolpix S6500

 

Vďaka fotoaparátu COOLPIX S6500 sa už nemusíte rozhodovať medzi kvalitou snímky a okamžitým odoslaním. Objektív NIKKOR s 12x optickým priblížením a širokouhlým pokrytím (25 - 300 mm) vám umožní zaznamenávať presné snímky s vysokým rozlíšením, či už zblízka alebo z diaľky. Snímač CMOS s rozlíšením 16 miliónov pixelov so zadným podsvietením zaisťuje správne osvetlenie scény, či už fotografujete západ slnka, slabo osvetlený koncert alebo romantickú večeru pri sviečkach.

Záznam videosekvencií v rozlíšení Full HD (1080p) je jednoduchý vďaka samostatnému tlačidlu záznamu videosekvencií, ktoré ihneď prepína medzi snímaním fotografií a videosekvenciami. Automatická technológia stabilizácie obrazu od spoločnosti Nikon tiež vyrovnáva účinky chvenia fotoaparátu v reálnom čase a umožňuje vám sústrediť sa iba na kompozíciu.

 

Ak nasnímate fotografie a videosekvencie, ktoré chcete zdieľať, zabudované pripojenie Wi-Fi vám umožní preniesť ich rovno do vášho inteligentného zariadenia a odoslať ich do obľúbených sociálnych sietí. Svoje inteligentné zariadenie môžete tiež použiť ako diaľkový ovládač fotoaparátu - to sa hodí napríklad pri snímaní autoportrétov.

 

Fotoaparát COOLPIX S6500 sa dodáva v šiestich živých farbách: striebornej, čiernej, červenej, modrej, bielej a oranžovej.

 

Coolpix S6500S6500 - ďalšie kľúčové funkcie

 

Displej LCD s uhlopriečkou 7,5 cm (3") s rozlíšením 460 000 bodov:či už snímate v jasnom slnečnom svetle alebo pri slabom osvetlení, tento veľký displej s technológiou Clear Color Display od spoločnosti Nikon ponúka ostrý kontrast a jasné zobrazenie.


Automatický režim HDR: zachytávajte snímky s pôsobivými tónovými detailmi v ľubovoľnej situácii. V režime HDR fotoaparát skombinuje dve snímky nasnímané pri rôznych expozíciách v priebehu jedného otvorenia uzávierky a vytvorí snímku s dynamickým rozsahom a bohatou gradáciou farieb.


Jednoduchá panoráma 360°/180°: zvislým alebo vodorovným panorámovaním môžete vytvárať dynamické panorámy.

 

Neustále snímanie vysokou rýchlosťou: zaznamenávajte ostré fotografie rýchlej akcie jednoducho. Môžete nasnímať až sedem po sebe idúcich snímok rýchlosťou 10 snímok za sekundu.

 

Ponuka retušovania: zlepšite svoje fotografie priamo vo fotoaparáte pomocou množstva filtrových efektov vrátane režimu rýchlych efektov pri prehrávaní. Je napríklad možné použiť efekt Selektívna farba, ktorý konvertuje snímku na monochromatickú a potom pridá farebný nádych, aký si vyberiete, alebo Filter typu hviezda, ktorý jasným oblastiam pridá hviezdicový záblesk.

 

19 režimov motívových programov: automaticky optimalizujte nastavenia fotoaparátu a vytvorte obľúbené fotografické štýly a efekty. Dosahujte skvelé snímky jednoduchým výberom režimu, ktorý zodpovedá danej situácii.

 

Režim 3D fotografovanie: vytvorte 3D snímku, ktorú je potom možné prehrávať na televízoroch a počítačoch s podporou 3D zobrazenia.

 

Automatické zaostrovanie so sledovaním objektu: zhotovujte ostré snímky pohybujúcich sa objektov. Funkcia automatického zaostrovania so sledovaním objektu zaistí zaostrenie na vybraný objekt, aj keď sa objekt pohybuje.

 

EXPEED C2: Rýchly a výkonný systém spracovania obrazu spoločnosti Nikon ponúka rýchle spracovanie, zdokonalený záznam videosekvencií, výkon s vysokou citlivosťou a maximálnu kvalitu snímky.


Coolpix S2700Fotoaparát S2700 - farbistý spôsob, ako zachytiť život

 

Štíhly fotoaparát S2700 vám padne do ruky ako uliaty vďaka svojmu telu s hrúbkou 20,7 mm, ktoré sa dodáva v rôznych príjemne živých farbách. Objektív NIKKOR so 6x optickým priblížením umožňuje snímať fotografie s veľkou presnosťou a obrazový snímač CCD s rozlíšením 16 miliónov pixelov ponúka jasné fotografie a ostré videosekvencie v rozlíšení HD (720p).

Inteligentné automatické funkcie prispôsobia nastavenia fotoaparátu aktuálnej situácii, takže na získanie dokonalých výsledkov stačí len zamieriť fotoaparát a stlačiť spúšť. Fotografovaný subjekt bude navyše vždy vyzerať najlepšie vďaka systému Inteligentný portrét, ktorý zahŕňa funkcie Samospúšť detegujúca úsmev, Kontrola žmurknutia, Zmäkčenie pleti a Technológia vylepšenej redukcie červených očí. Po zachytení snímky si môžete vybrať jednu z ôsmich možností funkcie Upraviť vzhľad, a tým portréty ešte vylepšiť.

Fotoaparát COOLPIX S2700 sa dodáva v siedmich farbách: striebornej, čiernej, červenej, fialovej, modrej, ružovej s dekoráciou a fialovej s dekoráciou.


Coolpix S2700

 

 

 

 

S2700 - ďalšie kľúčové funkcie

 

Redukcia rozmazania pohybu: táto funkcia znižuje účinky chvenia fotoaparátu a koriguje pohyb fotoaparátu a objektu. Vysoká svetelná citlivosť ISO (až do 3200) znižuje riziko rozmazania snímok v dôsledku rýchleho pohybu objektov alebo slabého svetla a funkcia voľby najlepšej snímky (BSS) automaticky vyberie najostrejší snímok z 10 po sebe idúcich snímok.

 

Ponuka retušovania: zlepšite svoje fotografie priamo vo fotoaparáte pomocou množstva filtrových efektov. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane filtra Selektívna farba, ktorý premení snímku na monochromatickú a potom zvýrazní farebný odtieň, ktorý si vyberiete, alebo filtra Cross Screen, ktorý pridá jasným predmetom žiarivý efekt.

 

Lítium-iónová batéria: dobíjacia pre dlhšiu výdrž a šetrnosť k životnému prostrediu.
Automatické zaostrovanie so sledovaním objektu: zhotovujte ostré snímky pohybujúcich sa objektov. Funkcia automatického zaostrovania so sledovaním objektu zaistí zaostrenie na vybraný objekt, aj keď sa objekt pohybuje.

 

Systém spracovania obrazu EXPEED C2: poskytuje zlepšený záznam videosekvencií, výkon s vysokou citlivosťou a maximálnu kvalitu snímok.

 

Fotoaparáty Nikon Coolpix S6500 v obchode makrofoto.sk

(Rôzne ceny rovnakých fotoaparátov znamenajú, že sú od dvoch rôznych slovenských distribútorov.)

 

Fotoaparáty Nikon Coolpix S2700 v obchode makrofoto.sk

(Rôzne ceny rovnakých fotoaparátov znamenajú, že sú od dvoch rôznych slovenských distribútorov.)