Späť na Oznamy

Dostupnosť tovaru s označením - do 3 dní Pridané: 25.06.2011

Vážení zákazníci,
 
pre rýchlejšie doručenie tovaru od našich distribútorov a zosúladenie ich ponuky s naším e-shopom makrofoto.sk sme pre vás pripravili synchronizáciu skladov.
 
Od 25. júna 2011 sme zosynchronizovali sklady distribútorov s e-shopom makrofoto.sk, čo znamená, že tovar v našom obchode označený dostupnosťou "do 3 dní" sa reálne nachádza na sklade u distribútora. Vypredaný tovar sa v našom e-shope automaticky vypína a nezobrazuje sa.
Synchronizáciou skladov distribútorov a tovaru ponúkaného na stránke makrofoto.sk dokážeme reagovať na vaše objednávky podobne ako keby bol tovar na našom sklade.
 
Tovar s označením "do 3 dní" je v skutočnosti odosielaný zákazníkom do 24 hodín pokiaľ je u distribútora v Bratislave, poprípade do 48 hodín ak sa objednaný tovar nachádza v sklade mimo Bratislavy.  

Synchronizácia

 

Synchronizácia skladov

 

Synchronizácia skladov sa vykonáva automaticky  každú hodinu a v prípade, že distribútor obdrží tovar na sklad, v našom obchode sa tento tovar po synchronizácii zviditeľní. Keď sa tovar u distribútora vypredá, na stránke makrofoto.sk sa tovar vypne - zneviditeľní. Touto úpravou prinášame zákazníkom makrofoto.sk takmer reálny stav skladov našich doterajších distribútorov.

 

Dostupnosť tovaru - jeho odoslanie

 

Pokiaľ si tovar označený dostupnosťou "do 3 dní" objednáte do 12:00 hod, môže  vám byť odoslaný najneskôr do 18:00 nasledujúceho dňa. Pri obdržaní objednávky po 12:00 hodine vám môže byť tovar odoslaný do 48 hodín. Toto platí pre zvolený spôsob platby "dobierkou". Pri platbe "prevodom", odosielame tovar až po obdržaní finančných prostriedkov na náš účet. Pri platbe prevodom, odporúčame využiť naše platobné brány, platba s využitím poskytovaných platobných systémov sa objavuje na našom účte do niekoľkých minút.

 

Team makrofoto.sk chce pomocou novozavedeného synchronizačného modulu dosiahnuť rýchlejšie odoslanie objednaného tovaru zákazníkom a ponúkať len tovar, ktorý sa reálne nachádza v sklade u našich distribútorov.