Top produkty
 

Camgloss LENSPEN

6,62 €
Späť na Oznamy

Fotoaparát Nikon D7100 je víťazom súťaže European Camera 2013 – 2014 Pridané: 16.08.2013

Amsterdam, Holandsko, 15. augusta 2013 - spoločnosť Nikon tohto roku získala prestížne ocenenie „Európsky fotoaparát roku" asociácie EISA za svoju digitálnu jednookú zrkadlovku Nikon D7100 formátu DX.

 

Toto oznámenie sa pridáva k úspechu spoločnosti Nikon pri udeľovaní ocenení asociácie TIPA (Technical Image Press Association), kde fotoaparát Nikon D7100 získal ocenenie „Najlepšia digitálna jednooká zrkadlovka pre pokročilých používateľov".

 

Produktová manažérka spoločnosti Nikon Europe pre spotrebiteľské digitálne jednooké zrkadlovky Marina Gurevichová hovorí: „Sme veľmi hrdí na to, že sme získali toto dôležité ocenenie od asociácie EISA za náš fotoaparát D7100 formátu DX, ktorý je ideálny pre nadšencov fotografovania. Tento fotoaparát získal od svojho uvedenia na trh vo februári tohto roku nadšené recenzie. Sme presvedčení o tom, že za to vďačí svojmu pôsobivému rozlíšeniu, profesionálnemu 51-bodovému systému automatického zaostrovania a kombinácii výkonných funkcií v odolnom tele."

 

Európsky fotoaparát roku 2013 - 2014: Nikon D7100

 

EISA Best ProductPorotcovia z asociácie EISA povedali: „Fotoaparát D7100 je aktuálnou vlajkovou loďou rodiny fotoaparátov Nikon formátu DX, ktorá kombinuje vynikajúcu kvalitu snímok s pokročilými funkciami. Jeho snímač APS-C je skonštruovaný bez optického antialiasingového filtra, čo umožňuje naplno využívať jeho rozlíšenie 24,1 milióna pixlov bez straty ostrosti. Rýchly 51-bodový systém automatického zaostrovania a rýchle sériové snímanie sú ideálne na snímanie akcie, zatiaľ čo spoľahlivý systém merania poskytuje neustále presné hodnoty expozície. Jasný optický hľadáčik a ostrý displej LCD umožňujú snímať tradičným spôsobom z úrovne očí aj v režime „živého náhľadu". Používatelia snímajúci videosekvencie ocenia čistý nekomprimovaný výstup HDMI, ktorý možno zaznamenávať priamo do externého zariadenia na ukladanie údajov."

 

Nikon D7100

 

D7100Doprajte svojej vášni k fotografovaniu dávku adrenalínu s jedinečným výkonným fotoaparátom D7100.

 

Prekvapivo ľahký a kompaktný fotoaparát s odolným telom vybavený množstvom funkcií prináša profesionálny výkon formátu DX a zvyšuje úroveň možností fotografovania. Model D7100 nevyužíva optický antialiasingový filter (OLPF) a naplno tak využíva 24,1-megapixlový snímač CMOS formátu DX na dokonalé zachytenie aj tých najjemnejších štruktúr vo vysokom rozlíšení s vysokou ostrosťou. Systém automatického zaostrovania (AF) využíva 51 zaostrovacích bodov a poskytuje rýchle a mimoriadne presné zachytenie snímky na profesionálnej úrovni. Digitálna jednooká zrkadlovka s výbornými parametrami je odolná voči vplyvom počasia a prachu, má vrchný a zadný kryt zo zliatiny horčíka, sníma sériovo frekvenciou 6 snímok za sekundu, prináša výnimočný efekt teleobjektívu s inovatívnou funkciou 1,3-násobného orezania a má citlivosť v rozpätí ISO 100 - 6 400, čo umožňuje vytvárať skvelé zábery aj v slabo osvetlenom prostredí či pri rýchlo sa pohybujúcom objekte.

 

Snímajte pomocou hľadáčika alebo v režime živého náhľadu, využívajte špeciálne efekty v reálnom čase na statické snímky i na videosekvencie v rozlíšení Full HD, odosielajte snímky bezdrôtovo* do inteligentného zariadenia a zdieľajte ich na sociálnych sieťach - s fotoaparátom D7100 máte všetko pod kontrolou v každej situácii.

 

Hlavné rysy Nikon D7100


*24,1-megapixlový obrazový snímač CMOS formátu DX bez optického antialiasingového filtra (OLPF)

Pre mimoriadne ostré snímky aj v najmenších detailoch.

 
*Profesionálny systém automatického zaostrovania

Využíva 51 zaostrovacích bodov, z toho 15 krížových, na rýchle a presné automatické zaostrovanie.

 
*Sériové snímanie rýchlosťou 6 snímok za sekundu

Zaručí, že zachytíte každý rýchly pohyb.

 
*Funkcia 1,3-násobného orezania rozširuje možnosti formátu DX

Extra efekt teleobjektívu, väčšia rýchlosť (až 7 snímok za sekundu) a mimoriadne široká oblasť automatického zaostrovania.

 
*Bezdrôtové pripojenie¹

Kompatibilné s mobilným adaptérom WU-1a.

 

Viac informácií o Nikon D7100 na nikon.sk

 
Súprava D7100 AF-S DX NIKKOR 18-105mm VR

 

Súprava fotoaparátu a univerzálneho objektívu. Súčasťou súpravy je fotoaparát D7100 a výkonný objektív AF-S DX NIKKOR 18 - 105 mm VR s 5,8-násobným priblížením pre maximálnu všestrannosť a systémom stabilizácie obrazu, ktorý znižuje účinky chvenia fotoaparátu.

 

Nikon D7100 na makrofoto.sk

 

 Nikon D7100 D7100

 

Nikon D7100 + 18-105 mm AF-S DX VR

Cena: cca 1337,- Eur s DPH

 

 

Pokiaľ sa Vám tovar nezobrazí, je momentálne vypredaný.

 

Nikon D7100 telo

Cena: cca 1132,- Eur s DPH

 

 

Pokiaľ sa Vám tovar nezobrazí, je momentálne vypredaný.