Späť na Oznamy

Internetový obchod makrofoto.sk Pridané: 03.11.2010

 

Internetový obchod makrofoto.sk sme pre Vás otvorili 1. januára 2011.

 

Internetový obchod makrofoto.sk je zriadený a prevádzkovaný spoločnosťou MakroFoto s.r.o. za účelom predaja fotoaparátov a príslušenstva pre všetkých fotografov bez rozdielu zamerania a skúseností. Náš sortiment je rozšírený o MAKRO výrobky, špeciálne pre fotografov venujúcich sa makrofotografii. S tovarom zakúpeným u nás objavíte i nepoznané, preskúmate krásu a zložitosť voľným okom neviditeľných detailov.

 

Snahou makrofoto.sk je spraviť z Vášho nákupu cez internet príjemný zážitok. Našu ponuku sme preto rozdelili do dvoch tématických kategórií: FOTO a MAKRO. V kategórií FOTO je sortiment tovarov pre všetkých začínajúcich fotografov, pokročilých amatérov, ale i skúsených profesionálov. V kategórii MAKRO nájdete potreby a pomôcky pre fotografov, ktorí sa venujú makrofotografii a jej výzvam, ale aj pre tých, ktorí si vytváranie dobrej makrofotografie chcú vyskúšať.

Chcete fotografovať? Chcete fotiť makro?

 

makrofoto

Ste na správnom mieste. Už názov napovedá, že internetový obchod makrofoto.sk chce svojim zákazníkom ponúknuť fotoaparáty, príslušenstvo a rady ako začať s fotením a ako fotiť makro. A nielen to. Okrem fotografického vybavenia na fotenie kvetov, hmyzu, húb alebo života pri vode u nás nájdete aj rady a nápady pre začínajúcich, ale i pokročilých makrofotografov, články o fotení a návody na zachytenie tých najkrajších farieb, svetiel a okamihov.

 

Spoločnosť MakroFoto s.r.o. si uvedomuje, že úspech firmy je postavený predovšetkým na dôvere a spokojnosti svojich zákazníkov. Preto sa vždy snažíme zákazníkom vyjsť v ústrety. Ak sa vyskytne akýkoľvek problém, alebo budete potrebovať pomôcť pri Vašom nákupe, vždy sa môžete s dôverou obrátiť na naše zákaznícke oddelenie.