Späť na Oznamy

Kde nás nájdete Pridané: 09.11.2011

Kancelária MakroFoto s.r.o. (odberné miesto) sa nachádza v budove Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., Karloveská 6C, Bratislava IV (budova pri poliklinike Karlova Ves, resp. bývalé kino Istota, zatávka električky 1, 4, 5, 9, 12 - "Jurigovo námestie").

 

Vzhľadom na skutočnosť, že pri použití GPS navigácie na adresu Karloveská 6C vás vaša navigácia zavedie o cca 1 km ďalej od budovy Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., pripravili sme niekoľko fotografií, aby ste nás ľahšie našli.

 

Pomocou Google nás nájdete TU

 

Pre navigáciu použite:

Stupne, minúty, sekundy - N48 09 08, E17 03 43
GPS - N 48 09.140,  E 17 03.721
 

 
Pri príchode do Karlovej Vsi z centra je na pravej strane cesty LIDL, hneď za ním je čerpacia stanica SHELL a približne 100m od SHELL-ky je neprehliadnuteľná, veľká budova Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s..
 
Google, MakroFoto s.r.o
 
Za čerpacou stanicou SHELL na prvej odbočke do ľava, cez električkové priecestie (červené šípky), nájdete miesto na parkovanie. Z tohto miesta sa k nám dostanete peši nadchodom (zelená šípka). Parkovať môžete aj pod poliklinikou, ktorá je hneď za budovou Allianz. (Pred viditeľne označenou budovou KAKTUS BIKE do prava)
 
Možnosť parkovania
 
Pri vjazde do Karlovej Vsi (v smere z centra Bratislavy) sa nachádza na pravej strane LIDL a čerpacia stanica SHELL. 
 
Vjazd do Karlovej Vsi

 

Približne 100m za čerpacou stanicou SHELL na pravej strane v smere jazdy z centra Bratislavy sa nachádza budova Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s..

 
Budova Allianz
 
Pod terasou, priamo pod hlavným vchodom do Allianz a.s. sa nachádza odberné miesto pre naše obchody MakroFoto.sk a MF-Elektro.sk.
 
Odberné miesto