Späť na Oznamy

Linkstar a Falcon Eyes pre vaše profi štúdio Pridané: 30.12.2012

MakroFoto s.r.o. Vám prostredníctvom interenetového obchodu makrofoto.sk ponúka kompletný sortiment produktov pre domáce fotografické štúdio od výrobcov Linkstar a Falcon Eyes. Fotografickú výbavu pre štúdiá ponúkame priamo z distribučného skladu spoločnosti Agora DMT a.s. v Brne. Objednaný tovar sme schopní vo väčšine prípadov doviezť do Bratislavy do 3 pracovných dní.

Linkstar logo

Linstar

Profesionálna štúdiová výbava pre každého!

 

Len niekoľko rokov potreboval Linkstar, aby jeho profesionálne štúdiové systémy a príslušenstvo do štúdií dosiahli veľkú obľubu v Európe.

 

Výrobkami Linkstar získavate vysokú hodnotu a dobrú kvalitu za nízke ceny. Štúdiová výbava Linkstar s profesionálnymi funkciami a špecifikáciami je určená pre takmer všetky cieľové skupiny fotografov. Linkstar je vďaka nízkej cene vhodný pre začínajúcich fotografov do domácností a pre kvalitu a vynikajúce vlastnosti sú využívané aj v profesionálnych štúdiách.

 

Linkstar Produkty

Sortiment výrobkov Linkstar ponúka všetko, čo profesionálne fotografické alebo video štúdio potrebuje. Produkty spoločnosti zahŕňjú štúdiové blesky, softboxy, dáždniky, statívy, pozadia, foto stoly, stále denné svetlá, odpaľovače, odrazné dosky a oveľa, oveľa viac.

 

Linkstar ponúka širokú škálu príslušenstva pre štúdiové blesky. Potrebujete zjemniť a rozptýliť svetlo? Chcete svetlo ovládať a správne ho nasmerovať? Želáte si ovládať blesky diaľkovým ovládačom? Prezrite si katalóg produktov, v ktorom nájdete viac ako 25 rôznych svetelných stanov, viac ako 15 dáždnikov a tony ďalšieho príslušenstva ako sú odrazné dosky, držiaky a pozadia.

 

Linkstar blesky majú rovnaký S-bajonetový systém ako Bowens, Walimex a Lastolite, čo znamená, že široká škála Linkstar príslušenstva je použiteľná aj pre tieto značky. Linkstar ponúka tiež mnoho adaptérov pre použitie príslušenstva aj s obľúbenými značkami ako Elinchrom, Hensel, Broncolor a Multiblitz.

 

 

 

Falcon Eyes logo

 

 

Falcon Eyes

Falcon Eyes výbava foto a video štúdií známa takmer 20 rokov!

Falcon Eyes

 

Firma Falcon Eyes bola založená v roku 1993 v Hong Kongu a od tej doby vyrába cenovo prijateľné a kvalitou vynikajúce príslušenstvo do štúdií. Distribútorom produktov Falcon Eyes pre Čechy a Slovensko je Agora DMT a.s. v Brne.

 

Falcon Eyes ponúka takmer všetko pre profesionálne foto a video štúdiá okrem fotoaparátov a objektívov.

Široký sortiment produktov zahŕňa výbavu a pomôcky pre domáce, ale i profesionálne štúdiá. Výrobky Falcon Eyes sú určené pre každého, kto pracuje s fotografiou amatérsky alebo plne profesionálne.

 

Štúdiová výbava bola v minulosti pre väčšinu fotografov finančne nedostupná. Z toho dôvodu bola práca v štúdiu pre fotografov takmer neznáma.

Vďaka Falcon Eyes, je profesionálne foto a video štúdio dostupné širokej fotografickej verejnosti.

 

Práca so svetlom je s Falcon Eyes jednoduchá a plne ovládateľná každým, kto zatúži po kvalitnej a dobre nasvietenej fotografii.

 

Falcon Eyes Vám ponúka štúdiové blesky s nespočetným množstvom príslušenstva, stále svetlá pre foto i video, pozadia a príslušenstvá pre montáž pozadí, soft boxy a svetelné stany, rôzne stojany, statívy, odrazné dosky a tašky pre Vašu foto výbavu.

 

Pomocou rôznych adaptérov - speed ringov môžete soft boxy a ďalšie príslušenstvo od Falcon Eyes použiť aj v kombinácii s bleskami od firiem Bowens, Multiblitz, Linkstar, Hensel, Elinchrom, Profoto, Richter, Broncolor, StudioKing a iné.

 

 

  Prehľad produktov Linkstar a Falcon Eyes na makrofoto.sk a aktuálne katalógy

 

 

  V ponuke na makrofoto.sk
 V ponuke na makrofoto.sk
 
 Linkstarvyužitelné pre Makro  
využitelné pre Foto

   Katalóg produktov  

 Falcon Eyes  
využitelné pre Makro využitelné pre Foto Katalóg produktov