Späť na Oznamy

Novinka - PowerShot SX150 IS Pridané: 28.09.2011

Model PowerShot SX150 IS umožňuje každému snímať nádherné fotografie v rozlíšení 14,1 megapixelov a HD videosekvencie s 12 x optickým zoomom. Môžete si ho ľahko prispôsobiť na akúkoľvek úroveň zručnosti. Od inteligentného automatického režimu po plne manuálne ovládanie.
Vlastnosti:

- 12 x zoom, 28 mm širokouhlý objektív. Inteligentná IS,
- 14,1 MP CCD,
- Inteligentné automatické a jednoduché režimy rozpoznávajú 32 typov scén,
- 7,5 cm (3,0-palcová) LCD obrazovka,
- HD videosekvencie so stereofónnym zvukom,
- Plne manuálne ovládanie,
- Kreatívne filtre. Efekt miniatúry,
- Inteligentná uzávierka so samospúšťou po žmurknutí,
- Videosekvencia iFrame,
- Rady a tipy.


Canon PowerShot SX150 IS, 14,1MP, 12x zoom, 28-336mm, 3,0" Black, Red, Silver

 

Canon all

 

 

 

Univerzálne snímanie. 12x optický zoom s inteligentnou IS
Dlhý 12x zoom sa spája s 28 mm širokouhlým objektívom, aby ste sa mohli priblížiť k vzdialeným objektom, ako aj zachytávať panoramatické krajiny a všetkých vtesnať do skupinových fotografií. Inteligentná IS automaticky upravuje optický stabilizátor obrazu pre scénu zo 7 režimov, aby sa zabránenio rozmazaniu a vytváraniu ostrých a detailných fotografií a videí.

 

14,1 MP CCD
14,1 megapixelový snímač prináša detailné snímky vo vysokom rozlíšení, ktoré môžete tlačiť na veľmi veľké formáty papiera (A3+) alebo orezať, aby sa dosiahla želaná kompozícia.

 

Inteligentný a jednoduchý
Bez námahy snímajte fotografie alebo videosekvencie vo vysokej kvalite pomocou inteligentného automatického režimu, ktorý zisťuje scénu a z 32 možností (21 pri videosekvenciách) vyberá dokonalé nastavenia. Jednoduchý režim zabraňuje náhodnému použitiu nesprávnych tlačidiel, takže celá rodina môže smelo fotografovať v každej situácii.

 

7,5 cm (3,0-palcová) LCD obrazovka
Veľká a veľmi kvalitná LCD obrazovka so širokým uhlom sledovania umožňuje jednoduché zostavenie kompozície, pohyb v ponuke bez námahy a príjemné prezeranie a prehrávanie výsledkov.

 

HD videosekvencie so stereofónnym zvukom
Jedným dotykom špeciálneho tlačidla záznamu videosekvencie okamžite nahrávajte vysokokvalitné HD videosekvencie (720p) so stereofónnym zvukom a optickým zoomom. Dynamická a aktívna stabilizácia obrazu zachováva videosekvencie ostré a bez rozmazania pri snímaní v pohybe alebo pri veľkom priblížení.

 

Plne manuálne ovládanie
Rozšírte svoju kreativitu plným manuálnym ovládaním času uzávierky a clony fotoaparátu.

 

Kreatívne filtre. Efekt miniatúry
Experimentujte a zabávajte sa so širokým spektrom kreatívnych filtrov. Vyberte efekt rybieho oka na vytvorenie deformácie šošovky rybieho oka, efekt super živých farieb na posilnenie sýtosti farieb, efekt retro plagátu a detského fotoaparátu alebo monochromatický efekt. Pri snímaní statických snímok alebo videosekvencií použite efekt miniatúry, aby scény vyzerali ako modely v miniatúrnej mierke.

 

Inteligentná uzávierka so samospúšťou po žmurknutí
Inteligentná uzávierka automaticky spustí uzávierku - takže môžete snímať skvelé rodinné fotografie. Vyberte si jeden z troch spôsobov vytvorenia snímky: režim úsmevu (keď sa rozpozná tvár s úsmevom), samospúšte po rozpoznaní tváre (keď sa do záberu pridá nová tvár) alebo samospúšte po žmurknutí (2 sekundy po žmurknutí).

 

Videosekvencia iFrame (720p)
V optimalizovanom formáte Apple iFrame snímajte HD filmy (720p) priateľské k počítačom PC a Mac na rýchle importovanie, jednoduché upravovanie a ľahké zdieľanie.

 

Rady a tipy
Pomocou jednoduchých rád a tipov spoznajte váš fotoaparát a zlepšite svoje výsledky.

 

Canon PowerShot SX150 v ponuke na makrofoto.sk.

(Pokiaľ sa vám výrobok nezobrazí, je vypredaný.)

 

 

New SX150