Top produkty
 

Camgloss LENSPEN

6,62 €
Späť na Oznamy

Novinky NIKON 2012, 2013 Pridané: 27.05.2013

Na dovolenku s novinkou ! V rodine NIKON je z čoho vyberať !

 

Ak si plánujete na dovolenku zakúpiť nový fotoaparát, prezrite si čo pre Vás v poslednom období pripravil NIKON. Ponúkame Vám prehľad noviniek fotoaparátov od spoločnosti NIKON za obdobie konca roka 2012 a začiatok roka 2013. Je ťažké sa orientovať v záplave nových fotoaparátov. Aby ste vedeli, či pôjdete na dovolenku s novinkou, so zárukou najnovších technológií, prezrite si prehľad čerstvých a najčerstvejších fotoaparátov Nikon. Prajeme Vám dobrý výber, spokojnosť s výrobkami Nikon a krásne zábery.

 

Ponuka DSLR Nikon: makrofoto.sk, mf-elektro.sk

Ponuka Nikon N1: makrofoto.sk, mf-elektro.sk

Ponuka Nikon Coolpix; makrofoto.sk, mf-elektro.sk

 

Novinky medzi zrkadlovkami

NIKON D7100


D7100Prekvapivo ľahký a kompaktný fotoaparát s odolným telom vybavený množstvom funkcií prináša profesionálny výkon formátu DX a zvyšuje úroveň možností fotografovania. Model D7100 nevyužíva optický antialiasingový filter (OLPF) a naplno tak využíva 24,1-megapixlový snímač CMOS formátu DX na dokonalé zachytenie aj tých najjemnejších štruktúr vo vysokom rozlíšení s vysokou ostrosťou. Systém automatického zaostrovania (AF) využíva 51 zaostrovacích bodov a poskytuje rýchle a mimoriadne presné zachytenie snímky na profesionálnej úrovni. Digitálna jednooká zrkadlovka s výbornými parametrami je odolná voči vplyvom počasia a prachu, má vrchný a zadný kryt zo zliatiny horčíka, sníma sériovo frekvenciou 6 snímok za sekundu, prináša výnimočný efekt teleobjektívu s inovatívnou funkciou 1,3-násobného orezania a má citlivosť v rozpätí ISO 100 - 6 400, čo umožňuje vytvárať skvelé zábery aj v slabo osvetlenom prostredí či pri rýchlo sa pohybujúcom objekte.

Snímajte pomocou hľadáčika alebo v režime živého náhľadu, využívajte špeciálne efekty v reálnom čase na statické snímky i na videosekvencie v rozlíšení Full HD, odosielajte snímky bezdrôtovo* do inteligentného zariadenia a zdieľajte ich na sociálnych sieťach - s fotoaparátom D7100 máte všetko pod kontrolou v každej situácii.


Nikon D5200


D5200Táto digitálna jednooká zrkadlovka podporí vašu kreativitu a je pripravená na snímanie úžasných fotografií a videosekvencií v rozlíšení Full HD.

S všestranným výklopným a otočným monitorom získate účinný nástroj na uplatnenie svojej jedinečnej vízie. 24,1-megapixelový snímač CMOS formátu DX zachycuje detailné snímky a 39-bodový pokročilý systém automatického zaostrovania zaručuje ostré snímky vo všetkých prípadoch. Neuveriteľne presný 2 016-pixelový snímač merania expozície Nikon zabezpečuje presnú expozíciu aj v slabom osvetlení.

Vo videosekvenciách alebo statických snímkach môžete v reálnom čase vytvárať špeciálne efekty. Výsledky svojej práce môžete poslať pomocou bezdrôtového mobilného adaptéra Nikon do kompatibilného inteligentného zariadenia na okamžité zdieľanie.

 

 

 

 

 

Nikon D600


D60024,3-megapixlový snímač CMOS formátu FX ponúka obrazové súbory s vynikajúcou úrovňou detailov v širokom rozsahu ISO, od skutočne širokouhlej polohy po teleobjektív.

Systém automatického zaostrovania je taký citlivý ako v prípade najvýkonnejšej digitálnej jednookej zrkadlovky D4 od spoločnosti Nikon - automatické zaostrovanie má citlivosť až -1 EV a stredové body sú kompatibilné s f/8. Ak uprednostňujete videá, funkcia D-Movie s viacerými režimami a kvalitou Full HD poskytuje potrebnú flexibilitu na získanie záberov štúdiovej kvality.

Prekvapujúco ľahký fotoaparát D600 je rovnako odolný voči vplyvom počasia ako profesionálny fotoaparát Nikon D800 a predstavuje dokonalý spôsob na zachytenie celej perspektívy.

 

 

 

Nikon D3200


D3200Pochváľte sa so svojimi spomienkami vďaka výkonnému a neuveriteľne ľahko ovládateľnému fotoaparátu D3200.

Táto jednooká zrkadlovka, ktorá je vybavená 24,2-megapixlovým snímačom CMOS a výkonným systémom spracovania obrazu EXPEED 3 od spoločnosti Nikon, ponúka realistické fotografie a videosekvencie D-movie s rozlíšením Full HD.

Režim sprievodcu od spoločnosti Nikon uľahčuje začiatky, pretože ukazuje, ako dosiahnuť úžasné výsledky pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Ukážkové snímky a zrozumiteľné pokyny zaručia snímanie vysokokvalitných fotografií a videosekvencií, po akých ste vždy túžili.

Fotoaparát D3200 ponúka fantastický spôsob zachytenia života plného detailov a dokonca umožňuje odosielať snímky priamo z fotoaparátu do inteligentného zariadenia*, aby ste svoje fotografie a videosekvencie mohli okamžite zdieľať.

 

 

Nové bezzrkadlové Nikon 1

Nikon 1 J3


J3Nesledujte nečinne dianie okolo seba - vezmite život do svojich rúk s týmto mimoriadne rýchlym fotoaparátom Nikon 1 so systémom vymeniteľných objektívov.

Vďaka rýchlemu a jednoduchému snímaniu nádherných záberov sa k slovu prirodzene dostáva vaša kreativita. Štýlový fotoaparát Nikon 1 J3 je menší a rýchlejší než kedykoľvek predtým, a to s technológiami druhej generácie, ktoré sa starajú o to, aby vám neunikol jediný okamih. Skvelé funkcie ako Pohyblivá momentka a funkcia Zachytávania najlepších momentov vás odmenia jedinečnými detailnými fotografiami aktívneho života vašej rodiny.

Luxusný hliníkový povrch je na dotyk nad očakávanie príjemný a ešte úžasnejšia je jeho výkonnosť. Výnimočne rýchly systém automatického zaostrovania, vstavaný blesk s automatickým vyklopením a priamy prístup k jedinečným funkciám fotoaparátu Nikon 1 prostredníctvom voliča režimov umožňuje nenáročné snímanie vysokokvalitných fotografií a videosekvencií.


Nikon 1 S1


S1Keď nastane rozhodujúci okamih, musíte byť pripravení. Ale čo ak váš fotoaparát do vrecka nie je pripravený na fotenie?

Fotoaparát Nikon 1 S1 so systémom vymeniteľných objektívov je vždy pripravený pustiť sa do akcie, používa sa rovnako pohodlne a jednoducho ako kompaktný fotoaparát, ale je oveľa rýchlejší a výrazne výkonnejší, pričom dosahuje vyššiu kvalitu obrazu.

Je vybavený úžasne rýchlym systémom automatického zaostrovania, vstavaným bleskom s automatickým vyklopením a intuitívnymi ovládacími prvkami. Vďaka funkciám druhej generácie, ako napríklad Zachytávanie najlepších momentov, Živé nastavenie a Pohyblivá momentka, budete vždy pripravení nasnímať kvalitné fotografie a videosekvencie.

Prepracované funkcie sa používajú prekvapivo jednoducho, čo umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky pri menšom úsilí a zaručuje, že nikdy nepremeškáte žiadny okamih.

Fotoaparát S1 je dostatočne malý na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek so sebou, a má krásny minimalistický dizajn, takže ho nebudete chcieť nechať doma. Je to fotografický systém ideálny pre ľudí, ktorí chcú zachytiť rozhodujúce okamihy na snímkach s vysokým rozlíšením a vo videosekvenciách s Full HD rozlíšením.


Nikon 1 V2


V2Prečo by ste mali robiť kompromisy, keď chcete cestovať len naľahko? Fotoaparát Nikon 1 V2 zaručí, že ich nebudete musieť robiť.

Vďaka novému 14,2-megapixlovému snímaču CMOS so superrýchlym automatickým zaostrovaním, vysokej citlivosti ISO a priamemu prístupu k manuálnemu ovládaniu získate detailné snímky požadovaným spôsobom, a to aj pri slabom osvetlení.

Kombinácia rýchlosti, výkonu a presnosti vo veľmi malom tele zaručuje, že sa tento fotoaparát stane vaším všestranným hlavným fotoaparátom alebo skvelým druhým fotoaparátom, po ktorom budete siahať častejšie, než by ste očakávali.


Nikon 1 J2


J2Je dôležité prežiť naplno každý okamih života. Čo by ste povedali na fotoaparát, ktorý je dostatočne rýchly, múdry a kreatívny na zachytenie všetkej zábavy vo vašom svete bez zaváhania?

Navrhnutý je tak, aby rýchlo rozmýšľal a ešte rýchlejšie konal. Mimoriadne inteligentný fotoaparát Nikon 1 J2 s vymeniteľným objektívom zaručuje, že budete vždy o krok vpred. Je mimoriadne kompaktný a jednoducho sa ovláda. Má všetko, čo potrebujete na zachytávanie skvelých fotografií a videosekvencií.

Jasný displej LCD ponúka krištáľovo čisté snímanie a prehrávanie. Funkcie ako inovatívna Pohyblivá momentka a jednoduchý Kreatívny režim držia krok s požadovaným spôsobom zaznamenávania vášho života.

 

 

Čerstvé kompakty Kúlpiks (Coolpix)

Nikon Coolpix A


Coolpix AKombinácia prenosnosti kompaktného fotoaparátu s výkonom digitálnej jednookej zrkadlovky vám odteraz umožňuje robiť profesionálne zábery kedykoľvek a kdekoľvek.

Fotoaparát COOLPIX A vybavený veľkým 16,2-megapixlovým snímačom CMOS formátu DX (23,6 × 15,6 mm) a obrazovým procesorom EXPEED 2 prináša technológie digitálnych jednookých zrkadloviek v kompaktnom tele.

Širokouhlý objektív NIKKOR s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 18,5 mm a svetelnosťou f/2,8 (ekvivalent formátu 28 mm) ponúka vysoké rozlíšenie od stredu až po krajné rohy snímky a zaostrovací krúžok, ktorý využijete na manuálne doostrenie pri automatickom zaostrení podľa potreby a nálady.

COOLPIX A tiež podporuje 14-bitové komprimované súbory vo formáte RAW (NEF) a umožňuje nastaviť parametre spracovania týchto súborov priamo vo fotoaparáte.

COOLPIX A - voľba profesionálov v oblasti kompaktných fotoaparátov.


Nikon Coolpix S9500


S9500V tenkom tele fotoaparátu COOLPIX S9500 sa skrýva veľké množstvo špičkových technológií, ktorými sa tento 18-megapixelový prístroj líši od ostatných.

Spolu so vstavaným rozhraním Wi-Fi umožňujúcim okamžité zdieľanie snímok a videosekvencií ponúka fotoaparát objektív NIKKOR s 22-násobným optickým priblížením a obrazový snímač CMOS typu Back Illuminated na jednoduché zachytenie vzdialenej akcie alebo prirodzených detailných záberov. Optická stabilizácia obrazu zaručuje ostré výsledky a stabilný obraz na veľkom 7,5-centimetrovom (3-palcovom) OLED monitore, ktorý uľahčuje kompozíciu snímok.

Zaznamenávajte videosekvencie s rozlíšením Full HD jediným stlačením tlačidla či dokonca filmujte samostatné motívy ako jednu plynulú videosekvenciu. Vstavaná jednotka GPS umožňuje kedykoľvek označiť fotografie geografickým značkami alebo zrekapitulovať trasu v počítači.

COOLPIX S9500 - kompaktný fotoaparát s množstvom výkonných funkcií.

 

 

 

 

Nikon Coolpix S9400


S9400V tenkom tele fotoaparátu COOLPIX S9400 sa skrýva veľké množstvo špičkových technológií, ktorými sa tento 18-megapixelový prístroj líši od ostatných.

Spolu so vstavaným rozhraním Wi-Fi umožňujúcim okamžité zdieľanie snímok a videosekvencií ponúka fotoaparát objektív NIKKOR s 18-násobným optickým priblížením a obrazový snímač CMOS typu Back Illuminated na jednoduché zachytenie vzdialenej akcie alebo prirodzených detailných záberov. Optická stabilizácia obrazu poskytuje ostré výsledky a stabilný obraz na veľkom OLED monitore, ktorý uľahčuje kompozíciu snímok.

Zaznamenávajte videosekvencie s rozlíšením Full HD jediným stlačením tlačidla či dokonca filmujte samostatné motívy ako jednu plynulú videosekvenciu.

COOLPIX S9400 - kompaktný štýlový fotoaparát so skvelým výkonom a veľkým priblížením.

 

 

Nikon Coolpix S6500


S6500Podeľte sa o svoje zážitky, kamkoľvek sa vyberiete, so 16-megapixlovým fotoaparátom COOLPIX S6500 s pripojením Wi-Fi. Prenášajte svoje zábery v priebehu niekoľkých sekúnd prostredníctvom ľubovoľného inteligentného zariadenia* a zdieľajte ich s priateľmi a rodinou.

Zachytávanie nezabudnuteľných momentov s týmto pozoruhodne tenkým fotoaparátom vybaveným objektívom NIKKOR s 12-násobným optickým priblížením je jednoduché. Obrazový snímač CMOS typu Back Illuminated poskytuje brilantné detaily a kvalitu aj pri slabom osvetlení, od snímania širokouhlých skupinových fotografií po makrosnímky špeciálnych objektov. Jediným stlačením tlačidla môžete prepnúť na zaznamenávanie videosekvencií s kvalitou Full HD.

Optická stabilizácia obrazu (VR) znižuje účinky chvenia fotoaparátu v reálnom čase, takže všetky fotografie a videosekvencie ostanú ostré a stabilné.

COOLPIX S6500 - tenký a elegantný fotoaparát na približovanie a zdieľanie záberov.

 

 

 

COOLPIX S6400


S6400Štíhly fotoaparát COOLPIX S6400 dodá nádych štýlovosti každej fotografii či videosekvencii, ktorú zachytíte.

16-megapixlový snímač CMOS typu Back Illuminated v kombinácii s 12-násobným optickým priblížením poskytuje intenzívne farby fotografií a videosekvencií pri akomkoľvek osvetlení. Sofistikované ponuky dotykovej obrazovky umožňujú intuitívnu navigáciu a okamžitý prístup k širokej škále fotografických efektov.

Či ste na večierku s priateľmi, alebo na cestách okolo sveta, fotoaparát majte vždy po ruke, vo vrecku alebo v batohu. Od perfektných portrétov cez úchvatné „krajinky" - snímajte všetko, všade a so štýlom.

Fotoaparát COOLPIX S6400 uchová každý nádherný moment.

 

 

Nikon Coolpix S5200


S5200Vreckový 16-megapixelový fotoaparát COOLPIX S5200 s pripojením Wi-Fi vám umožňuje jednoducho zachytiť každý neopakovateľný okamih a podeliť sa oň.

7,5 cm displej LCD s vysokým rozlíšením zaručuje vysoký kontrast a jasné zobrazenie, zatiaľ čo 16-megapixelový snímač CMOS vytvára vynikajúce snímky aj pri slabom osvetlení. Objektív NIKKOR so 6-násobným optickým priblížením uľahčuje zhotovovanie skupinových snímok alebo makrosnímok a optická stabilizácia obrazu koriguje chvenie fotoaparátu v reálnom čase, vďaka čomu vznikajú v každej situácii ostré fotografie a videosekvencie.

Ak nastane tá správna chvíľa na natáčanie, pomocou samostatného tlačidla môžete okamžite spustiť záznam videosekvencií v rozlíšení Full HD.

COOLPIX S5200 - elegantný spôsob, ako sa podeliť o svoje zábery.

 

 

 

 

COOLPIX S3500


S3500Pri vývoji tenkého 20-megapixlového fotoaparátu COOLPIX S3500 sa veľký dôraz kládol na dizajn a detaily, a preto vám padne do ruky, ako by tam odjakživa patril.

Tento príjemne farebný a jednoducho ovládateľný fotoaparát je dokonalým spoločníkom pre ľudí, ktorí žijú naplno a radi cestujú.
Objektív NIKKOR so 7-násobným optickým priblížením a technológiou stabilizácie obrazu poskytuje jasné fotografie a brilantné videosekvencie, ktoré môžete jednoducho zobrazovať na veľkom displeji LCD. Inteligentné automatické funkcie ponúkajú dokonalé výsledky v každej situácii a pomocou zábavných efektov filtra vstavaných vo fotoaparáte môžete fotografie zdokonaľovať priamo na mieste.
COOLPIX S3500 - štýlový spôsob, ako zaznamenávať svoje zážitky.

 

 

 

 

Nikon Coolpix S2700, COOLPIX S2750


S2700

 

 

Tenký 16-megapixlový fotoaparát COOLPIX S2700 vám padne do ruky, ako by tam odjakživa patril.
Vďaka tomu budete tento nádherne farebný a štýlový fotoaparát všade nosiť so sebou.

Objektív NIKKOR so 6-násobným optickým priblížením poskytuje brilantné fotografie a HD videosekvencie. Inteligentné automatické funkcie poskytujú dokonalé výsledky v každej situácii a pomocou zábavných efektov filtra môžete fotografie zdokonaľovať priamo na mieste.

COOLPIX S2700 - svieži fotoaparát s jednoduchým ovládaním.

 

COOLPIX S800c


S800cFotoaparát COOLPIX S800c s operačným systémom AndroidTM má rovnako pestrý spoločenský život ako vy.

Nahrávajte videosekvencie s rozlíšením Full HD a snímajte skvelé fotografie pomocou 10-násobného optického priblíženia. Ani snímky z večierka nepredstavujú problém - vďaka 16-megapixlovému snímaču CMOS typu Back Illuminated. Klepnutím na obrazovku môžete snímky zdieľať online a získať okamžité komentáre od svojich priateľov.

Prispôsobte si fotoaparát pomocou najnovších aplikácií z obchodu Google PlayTM, získajte aktualizácie obľúbených webových stránok alebo hrajte hry. Pôžitok z prezerania ponúka OLED monitor (dotyková obrazovka) s mimoriadne vysokým rozlíšením.

Fotoaparát COOLPIX S800c - zábavné obrazové zariadenie so sociálnymi funkciami, na ktoré ste čakali.

 

Nikon Coolpix S31


S31Odolný, jednoduchý a zábavný 10-megapixelový COOLPIX S31 je fotoaparátom pre celú rodinu.

Prináša vynikajúce funkcie, je vyrobený tak, aby sa každému pohodlne zmestil do rúk, a obsluhuje sa tak jednoducho, že ho budú používať radi všetci od starých rodičov až po deti. Fotoaparát COOLPIX S31 je odolný voči otrasom, vode a prachu, takže ho môžete používať prakticky kdekoľvek.

Ponuka funkcií obsahuje výrazné farebné ikony, ktoré uľahčujú navigáciu. Veľké jednoúčelové tlačidlá ovládané jedným dotykom zas zjednodušujú zhotovovanie fotografií alebo spustenie nahrávania videosekvencií. Automatická technológia proti rozmazaniu snímok zaručuje ostré snímky aj tých najrýchlejšie sa pohybujúcich priateľov alebo príbuzných.

Zábavné filtre priamo vo fotoaparáte všetkých zabavia po celé hodiny, pretože umožňujú vlastné špeciálne úpravy zhotovených fotografií.

COOLPIX S31 - vitaj v rodine.

 

 

COOLPIX S01


S01Vyberte si zo skvelých farieb tela fotoaparátu COOLPIX S01, ktorý sa napriek neveľkým rozmerom teší veľkej pozornosti.

Je ľahký ako pierko a taký malý, že aj zabudnete, že ho nosíte pri sebe. No keď ho vytiahnete z vrecka alebo kabelky, môžete očakávať snímky a videá jedinečnej kvality. Zárukou je objektív s 3-násobným optickým priblížením a 10-megapixlový obrazový snímač.

Zabavte sa pri snímaní videí s rôznymi efektmi či použití filtrov na nasnímané fotografie. Vďaka veľmi jasnej dotykovej obrazovke s antireflexnou vrstvou máte všetko pod kontrolou.

Fotoaparát COOLPIX S01 - kdekoľvek a kedykoľvek.

 

 

COOLPIX L610


L610

 

 

COOLPIX L610 je jednoducho ovládateľný kompaktný fotoaparát s inteligentnými funkciami a 14-násobným optickým priblížením, ktorý dokonale zachytáva čarovné momenty.

Pôsobivý objektív NIKKOR a 16-megapixelový snímač CMOS typu Back Illuminated zaručujú ostré snímky s prirodzenými farbami, od širokouhlých prázdninových snímok, cez portréty členov rodiny a priateľov, až po nádherné detailné snímky vzdialených predmetov, a to aj pri slabom osvetlení.

Inteligentné technológie od spoločnosti Nikon (napríklad optická stabilizácia obrazu) automaticky zaručujú ostrosť všetkých fotografií a videosekvencií. Funkcia automatického výberu motívu zaručuje zachytenie nádherných fotografií v každej situácii.

COOLPIX L610 - jednoducho vždy dokonalé snímky

 

 

 

COOLPIX  L820


L82016-megapixelový fotoaparát COOLPIX L820 s klasickým vzhľadom je šikovný pri práci so snímkami - takže vy už nemusíte byť. Vďaka neuveriteľnému objektívu s 30-násobným priblížením sa dostanete bližšie, ako ste si kedy mysleli. Snímky pritom môžete zhotovovať, kdekoľvek sa nachádzate. Pozoruhodná citlivosť 16-megapixelového obrazového snímača CMOS typu Back-illuminated vám umožňuje zhotoviť úžasne detailné snímky, a to aj pri najhorších svetelných podmienkach.

Veľký 7,5 cm displej LCD zobrazuje snímky vo vynikajúcej kvalite kedykoľvek počas dňa či noci. Jediným stlačením tlačidla môžete prepnúť na natáčanie akcie s rozlíšením Full HD. Jednoduchý automatický režim sa za vás postará o všetky nastavenia fotoaparátu, zatiaľ čo bočný ovládač zoomu spolu s technológiou optickej stabilizácie obrazu zaručuje, že všetky snímky budú ostré.

COOLPIX L820 - jednoducho použiteľné funkcie na každú príležitosť

 

 

COOLPIX L27 a L28


L28

 

 

Atraktívny, odolný a ľahko ovládateľný 16-megapixelový fotoaparát COOLPIX L27 je šikovný v práci so snímkami - takže vy už nemusíte byť. Jednoduché ovládanie a inteligentné automatické technológie vytvárajú ostré snímky a zaručujú zachytenie portrétov s usmievavými tvárami a otvorenými očami prostredníctvom širokouhlého objektívu NIKKOR s 5-násobným optickým priblížením.

Veľký 6,7 cm displej LCD zobrazuje snímky vo vynikajúcej kvalite kedykoľvek počas dňa či noci. Jediným stlačením tlačidla môžete prepnúť na natáčanie akcie alebo nastaviť jednoduchý automatický režim fotoaparátu a bezstarostne zachytávať fotografie.

COOLPIX L27 - na uchovávanie spomienok.

COOLPIX L28 - zaostrite na dôležité veci v živote.

 

 

 

COOLPIX P520


P520Dajte priestor svojej tvorivosti vďaka fotoaparátu COOLPIX P520 s veľkým 42-násobným priblížením. Vďaka objektívu NIKKOR, ktorý ponúka ohromujúci rozsah 24 - 1 000 mm, od širokouhlej polohy po teleobjektív, vás tento 18-megapixelový fotoaparát dostane čo najbližšie k akcii.

18-megapixelový snímač CMOS typu Back Illuminated a pokročilá optická stabilizácia obrazu umožňujú zaznamenávať ostré snímky pri akomkoľvek osvetlení, zatiaľ čo výklopný a otočný monitor LCD poskytuje dokonalý obraz s vysokým rozlíšením z akéhokoľvek uhla.

Prístup k režimu videosekvencií v rozlíšení Full HD jedným dotykom umožňuje okamžite prepnúť na filmovanie videosekvencií a vstavaná jednotka GPS pridáva do obrazových údajov geografické značky „geotag". Na prenos fotografií a videosekvencií do inteligentného zariadenia* použite voliteľný adaptér s rozhraním Wi-Fi.

COOLPIX P520 - priblíženie, ktoré prekonáva očakávania.

 

 

COOLPIX P7700


P7700

 

Posuňte hranice svojej kreativity s fotoaparátom COOLPIX P7700.

Svetelný objektív NIKKOR so 7,1-násobným priblížením a rýchlou clonou f/2,0 - 4,0 ponúka intenzívne farby aj pri slabom osvetlení, ako i atraktívne rozmazanie pozadia na zvýraznenie objektov. Veľký snímač protisvetla CMOS typu Back Illuminated poskytuje vynikajúce výsledky a vysokú citlivosť.

Pomocou výklopného a otočného monitora môžete zachytávať jedinečné perspektívy, ďalej môžete vytvárať skratky obľúbených nastavení fotoaparátu či zhotovovať zábery vo formáte RAW. Ak chcete riadiť kvalitu svetla, systém kreatívneho osvetlenia od spoločnosti Nikon vám to umožní vďaka rozsahu kompatibilných zábleskových jednotiek (bleskov).

Fotoaparát COOLPIX P7700 - váš prenosný kreatívny spoločník.

 

 

 

 

 

COOLPIX P330


P330Venujte sa fotografovaniu dôkladnejšie s brilantným fotoaparátom COOLPIX P330.

Objektív s vysokou svetelnosťou f/1,8 produkuje ostré snímky a vysoko citlivý obrazový snímač CMOS (1/1,7 palca) poskytuje vynikajúce výsledky pri akomkoľvek osvetlení. Optická stabilizácia obrazu druhej generácie od spoločnosti Nikon poskytuje brilantné a ostré snímky na veľkom LCD displeji s vysokým rozlíšením.

Využite manuálny režim a dajte voľný priechod svojej kreativite. Pomocou funkčného tlačidla získate okamžitý prístup k vašim obľúbeným nastaveniam. Ak chcete zaznamenávať videosekvencie v kvalite Full HD, môžete použiť špeciálne tlačidlo záznamu videosekvencií.

COOLPIX P330 - jednoducho úžasne výkonný.

 

 

 

 

Nikon Coolpix AW110


AW110Fotoaparát COOLPIX AW110, vytvorený na zachytávanie a zdieľanie akcií na zemi alebo pod vodou, je pripravený na zdolávanie výziev a dobrodružstiev rovnako ako vy. Tento vodotesný fotoaparát odolný aj voči otrasom, prachu a mrazu je skvelým spoločníkom pri snímaní vonkajších aktivít, či už na jar, v lete, na jeseň alebo v zime.

Použite vstavané rozhranie Wi-Fi a zdieľajte svoje zážitky v danom okamihu. Vstavaná jednotka GPS, elektronický kompas a mapa sveta umožňujú geografické označenie snímok, orientáciu na nových miestach a sledovanie trasy na cestách. Kombinácia vysokocitlivého 16-megapixelového snímača CMOS a špecializovaných režimov pre slabé osvetlenie umožňuje dosahovať úžasné výsledky pri jasnom slnečnom svetle, v noci alebo v hĺbke 18 metrov pod vodou. Fotoaparát je odolný voči pádom z výšky až dva metre a jeho veľký, výnimočne jasný OLED monitor poskytuje maximálnu viditeľnosť v akejkoľvek situácii.

Fotoaparát COOLPIX AW110 - pripravený na snímanie nádherných exteriérov.