Top produkty
Späť na Oznamy

Yasuhara Madoka 180 už čoskoro na Yasuhara.eu Pridané: 19.02.2012

Yasuhara.eu oznamuje príchod nového objektívu typu rybie oko pre bezzrkadlové fotoaparáty Sony, Olympus a Panasonic s bajonetom Sony NEX (E-mount) a Micro 4/3. Objektív sa bude oficiálne predávať pod menom "Madoka 180" (180 stupňov). Linky nižšie odkazujú na vzorové fotografie v plnej veľkosti.

 

 

Madoka 180 image sample No. 1

Madoka 180 image sample No. 2

Tretie rybie oko pre Sony NEX Emount, Olympus a Panasonic micro 4/3

Po 8mm Panasonic, po úžasnom malom Samyang 7,5 mm fisheye objektívoch pre fotografov prichádza tretie rybie oko od japonskej spoločnosti Yasuhara.


Yasuhara (výrobca Nanoha x5 makro objektívu) sa chystá vydať nový objektív s názvom Madoka 180 - prvý 180 stupňový objektív rybie oko pre bezzrkaldové fotoaparáty. Tu sú základné parametre tejto objektívu s bajonetom Sony E:

 

Objektív bude mať f/4 clonu
Kompaktná veľkosť
Dĺžka: asi 40 mm
Priemer: 60 mm
Hmotnosť: 200 g


MADOKA circle fisheye

 

Prvý Yasuhara Madoka objektív bude v predaji s bajonetom Sony E už čoskoro. Madoka bude k dispozícii na predaj na stránke www.Yasuhara.eu koncom marca - začiatkom apríla 2012. Micro 4/3 verzia bude nasledovať o niekoľko mesiacov neskôr. Firma plánuje vydať aj špeciálny softvér pre úpravu obrázkov nasnímaných objektívom Madoka.

 

Rôzne typy objektívov vám prinášajú rôzne výsledky a poskytujú rôzne možnosti použitia: makro objektívy pre makrofotografiu, APO objektívy na korekciu chromatických vád a širokouhlé objektívy rybie oko pre dosiahnutie skreslených efektov.

 

Yasuhara, výrobca objektívu Nanoha už čoskoro predstaví Madoka 180 rybie oko - prvý 180 stupňový kruhový objektív pre bezzrkaldové fotoaparáty Sony, Olympus a Panasonic.

 

MADOKA circle fisheye

Skontrolujte neskôr náš obchod Yasuhara.eu pre dostupnosť objektívu a recenzie Madoka 180.

 

Zdroje: http://www.yasuhara.co.jp http://www.43rumors.com http://photorumors.com http://www.togtech.com http://www.singaporevr.com