Späť na Oznamy

Platobné podmienky Pridané: 16.12.2010

Za nákup v obchode makrofoto.sk môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Po potvrdení objednávky z našej strany, sa Vám sprístupnia všetky nami poskytované platobné brány. Platobné brány nájdete po obdržaní potvrdzujúceho e-mailu na vašom účte, časť Moje objednávky. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení.

Pri platbe na dobierku zaplatíte pri prevzatí tovaru priamo prepravcovi. Pri platbe vopred (na účet) tovar od prepravcu iba prevezmete, bez platenia.


 

e-bankingDobierka
Zasielanie tovaru dobierkou prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kurierskej spoločnosti SPS a Margan.

Dobierka je najpoužívanejší spôsob platby. Tovar Vám pošleme hneď a zaplatíte ho až pri doručení.

 

Bankovým prevodom na účet

Tovar Vám pošleme po pripísaní platby na náš účet v Tatra banke SK35 1100 0000 0029 2484 5918 alebo v ďalších bankách (viď tu). Pre správnu identifikáciu platby je potrebné ako variabilný symbol vyplniť číslo Vašej objednávky.

 

 

Platba prevodom (TatraPay, SporoPay, VÚBePlatby)

Po odsúhlasení Vašej objednávky budete presmerovaní na bezpečnú platobnú bránu banky, kde stačí zadať potrebné údaje. Ak je transakcia v poriadku, platba prebehne ihneď. Pokiaľ je tovar označený ako na sklade, najneskôr nasledujúci pracovný deň ho odošleme.

 vub-e-platbysporopayTatraPay

Platba v hotovosti

V prípade dohodnutého osobného odberu tovaru v našej kancelárii je možné využiť aj platbu v hotovosti. Kancelária sa nachádza v budove Allianz - Slovenska poisťovňa, a.s., Karloveská 6C, Bratislava IV (budova pri poliklinike Karlova Ves, resp. bývalé kino Istota).

 

Pre osobný odber platia všetky nami ponúkané možnosti platby. 

 

Spoločnosť MakroFoto s r.o. neúčtuje žiadne ďalšie poplatky spojené s realizáciou objednávky (napr: balné a manipulačné poplatky).